فیلم های موجود در شبکه اکران

موسسه فرهنگی هنری راوی فیلم

اشنوگل

اشنوگل


27 آبان , 1396    راوی فیلم

در خلاصه داستان فیلم «اشنوگل» آمده است: یونس به عنوان فرمانده گردان غواصان سه شب قبل از عملیات در حالی که در صدد حفر تونلی در منطقه عملیاتی بوده، مفقودالاثر شده است. حالا پس از سی سال اطلاعاتی به دست می‌آید که نشان می‌دهد احتمالاً یونس زنده بوده و در آن زمان به واسطه منافقین قرارگاه اشرف با دشمن همکاری کرده است.

گیتا

گیتا


13 دی , 1395    راوی فیلم

فیلم سینمایی «گیتا» اولین ساخته مسعود مددی در بخش نگاه نو سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت. گیتا شخصیتی است که داستان فیلم حول او می چرخد و مریلا زارعی بازیگر این شخصیت، نقش مادری را بازی می کند. فیلم «گیتا» در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و موسسه تصویر شهر تهیه شده است.

یتیم خانه ایران

یتیم خانه ایران


12 دی , 1395    راوی فیلم

فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» هشتمین ساخته ابوالقاسم طالبی. این فیلم مضمونی تاریخی سیاسی دارد و ماجرای قحطی فراگیر ایران در زمان جنگ جهانی دوم و حضور متفقین در ایران را روایت کند. پخش فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» برعهده فیلمیران است. ابوالقاسم طالبی در کارنامه خود ساخت فیلم هایی چون «قلاده های طلا»، «دست های خالی»، «جنگ کودکانه»، «عروس افغان»، «نغمه» را بر عهده دارد.

سیانور

سیانور


12 دی , 1395    راوی فیلم

فیلم سینمایی « سیانور » دومین ساخته بهروز شعیبی در بخش سودای سیمرغ سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد. « سیانور » یک عاشقانه سیاسی است که محور اصلی آن زندگی عاشقانه یک زوج است، که در دهه ۵۰ به تصویر کشیده می شود که محور اصلی آن زندگی عاشقانه یک زوج و زندگی شهید مجید شریف واقفی (یکی از رهبران سازمان مجاهدین خلق پیش از انقلاب) را تصویر کشیده می شود. داستان «سیانور» کاملا براساس اتفاقات آن دوره از تاریخ نوشته شده است.

ناسور

ناسور


12 دی , 1395    راوی فیلم

انیمیشن سینمایی « ناسور » سومین ساخته کیانوش دالوند از ۲۸ مهر ماه در گروه آزاد اکران می شود. این انیمیشن با موضوع قیام عاشورا ساخته شده است. پخش انیمیشن « ناسور » به عهده نورتابان است. کیانوش دالوند پیش از این انیمیشن های «رستم و سهراب» و «روزی که حسنی مرد شد» را کارگردانی کرده است.

انیمیشن « ناسور » در بخش انیمیشن سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت.

اروند

اروند


12 دی , 1395    راوی فیلم

فیلم سینمایی « اروند » سومین ساخته پوریا آذربایجانی از ۳۱ شهریور ماه و همزمان با هفته دفاع مقدس به سرگروهی سینما آفریقا اکران شده است. فیلم دفاع مقدسی « اروند » اولین فیلم سینمای ایران درباره ۱۷۵ غواص شهید است. نیمروز فیلم، پخش این فیلم را بر عهده دارد. پوریا آذربایجانی پیش از فیلم « اروند »، فیلم های «تجریش ناتمام» و «روایت های ناتمام» را کارگردانی کرده است.

ایستاده در غبار

ایستاده در غبار


12 دی , 1395    راوی فیلم

فیلم سینمایی « ایستاده در غبار » اولین ساخته محمدحسین مهدویان از ۱۹ خرداد ماه اکران شده است. « ایستاده در غبار » زندگی حاج احمد متوسلیان، فرمانده جاویدالاثر لشگر محمد رسول الله (ص) از دوران کودکی تا سال‌های حضور در جبهه‌های جنگ و مفقود شدنش را روایت می‌کند. این فیلم محصول سازمان هنری و رسانه‌ای اوج است. در «ایستاده در غبار» از صدای بسیاری از شهیدان که از زمان جنگ به جا مانده استفاده شده است.

بادیگارد

بادیگارد


12 دی , 1395    راوی فیلم

فیلم سینمایی « بادیگارد » هجدهمین ساخته ابراهیم حاتمی کیا از ۲۶ اسفند ماه به سرگروهی سینما استقلال اکران شده است. «بادیگارد» مضمونی اجتماعی دارد، این فیلم درباره یک محافظ شخصی است این محافظ شخصی در بخشی از داستان از جان یکی از شخصیتهای مهم نظام محافظت می کند اما در جایی دیگر و بر اساس حوادث متوجه می شود که او بیش از آنکه به فکر نظام باشد به فکر منافع شخصی است.محافظ شخصی دچار تشکیک می شود و این موضوع باعث می شود که محافظت از آن فرد را کنار بگذارد و به سراغ محافظت از شخص دیگری برود که یکی از فعالان هسته ای کشور است. فیلم « بادیگارد » محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است و پخش آن بر عهده فیلمیران است. به گفته کارن همایون فر، بی شک « بادیگارد » بهترین، ساخت یافته ترین، نفس گیر ترین اثر حاتمی کیا است.

امکان مینا

امکان مینا


11 دی , 1395    راوی فیلم

این فیلم درباره خبرنگار جوانی است که زندگی عاشقانه ای با همسرش دارد اما در میانه راه، سرنوشت دیگری برای این زوج جوان رقم می خورد. میلاد کی مرام و مینا ساداتی بازیگران اصلی فیلم هستند. کمال تبریزی پیش از این فیلم های «طعم شیرین خیال»، «طبقه حساس»، «مارمولک»، «دونده زمین»، «از رئیس جمهور پاداش نگیرید» و … را کارگردانی کرده است.