انیمیشن سینمایی ” ناسور “

 

+ثبت درخواست اکران+
* مشخصات فردی
* مشخصات محل و زمان اکران
* مشخصات فیلم درخواستی
* ارسال درخواست مکتوب

توجه : دراخواست خود را به صورت مکتوب تهیه نمائید و آن را به صورت یک فایل اسکن شده، تصویر با کیفیت، فایل ورد یا PDF از طریق ورودی زیر برای ما ارسال کنید.

انتخاب فایل درخواست

حداکثر سایز 10 MB

CAPTCHA
لطفا صبر کنید

 

توضیحات

انیمیشن سینمایی « ناسور » سومین ساخته کیانوش دالوند از 28 مهر ماه در گروه آزاد اکران می شود. این انیمیشن با موضوع قیام عاشورا ساخته شده است. پخش انیمیشن « ناسور » به عهده نورتابان است. کیانوش دالوند پیش از این انیمیشن های «رستم و سهراب» و «روزی که حسنی مرد شد» را کارگردانی کرده است.

انیمیشن « ناسور » در بخش انیمیشن سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت.

جوایز انیمیشن

بهترین انیمیشن از جشنواره غدیر کشور عراق

خلاصه انیمیشن

–  انیمیشن سینمایی « ناسور » روایتی از حماسه عاشورا است که این حماسه با محوریت انتخاب، وقایع این حادثه عظیم را به تصویر می کشد و به عبارت دیگر « ناسور » راوی جراحتی است که از شهادت مظلومانه امام حسین (ع) و یاران ایشان در دل همه آزادی خواهان جهان ایجاد شده است.

– روایت زندگی عبیدالله بن حر جعفی یکی از کوفیانی است که از امام حسین (ع) دعوت کرده تا به کوفه بیایند و زمانی که می‌شنود سپاه امام به کوفه نزدیک شده است، از این شهر خارج می‌شود تا با ایشان روبرو نشود، اما از بد حادثه به صورت کاملا ناگهانی با ایشان روبرو شده و مجبور می‌شود تا دست رد به سینه امام بزند. از سوی دیگر نیز واقعه کربلا بخش اعظمی از داستان « ناسور » را در بر می‌گیرد.

– « ناسور » راوی جراحتی است که از شهادت مظلومانه امام حسین (ع) و یارانش در دل همه آزادی خواهان جهان ایجاد شده است.

عوامل انیمیشن

کارگردان: کیانوش دالوند/ تهیه کننده: محمد حسین قاسمی، داریوش دالوند/ نویسنده: کیانوش دالوند، مهدی تراب بیگی(بر اساس طرحی از مهدی پیرزادی و محمدرضا یارمحمدی)/ تدوین: آرش دولت آبادی/ کارگردان هنری: فرزاد دالوند/ طراح صحنه و فضاسازی: حمید عابدی/ مدلسازی و متریال کاراکتر: سارا بهنامی و حمید آروان مت پینت، شهرام دیناروند/ موسیقی: فرید سعادتمند/ کاراکتر ست آپ: موسی ناصرپور، سیامک پورنعمت/ سرپرست تیم متحرک سازی: مجتبی معظمی گودرزی/ کارگردان فنی، سرپرست جلوه های ویژه: کوروش دالوند/ سرپرست فنی موشن کپچر: حمید ساکی/ مدیر دوبلاژ: حمیدرضا آشتیانی پور/ دستیار کارگردان و برنامه ریز: حمیدرضا صالحی/ مدیر تولید: محدثه مهدی/ جانشین تولی: بهزاد هاشمی/ مدیر روابط عمومی: پریسا ساسانی/ مدیر تبلیغات: علی زادمهر

صدا پیشگان

صداپیشگان: بهرام زند (شخصیت امام حسین(ع))، سعید مظفری (قیس)، بیژن علیمحمدی (عبید اله بن حر)، علی همت موسیوند (اخنس)، ژرژ پطروس (زهیر)، ناصر نظامی (حر)، حسین عرفانی (عمربن سعد)، حمیدرضا آشتیانی پور (حضرت عباس (ع))، حسین خدادبیگی (شمربن ذی الجوشن)، حسن کاخی (ابن حجاج)، شهراد بانکی (نافع ابن معقل)، هادی جلیلی باله (عموزاده، سرباز، پیک)، علیرضا شایکان ( بربر، پیک)، امیر فرمان نیا (عموزاده، سرباز، پیک)

آنونس